Ubisoft видалила аккаунт блогера tor з купленими іграми через неактивність гравця

22

Нещодавно французька компанія ubisoft знову опинився в центрі цікавого випадку: відомий блогер і великий фанат відеоігор з ніком tor, купивши кілька продуктів у фірмовому магазині і награвши в них більше 500 годин, вирішив, що прийшов час відпочити від геймінгу, комп’ютера та інтернету в цілому. Відпочинок від ігор виявився трохи довше, ніж передбачалося. Коли користувач знову повернувся в індустрію, він виявив, що його аккаунт в ubisoft видалили без попередження і повідомлення. Нагадаємо, ігри були куплені їм за реальні гроші.

після невеликого розслідування геймер знайшов в угоді користувача пункт, згідно з яким компанія в праві в будь-який час видалити аккаунт, якщо він довго не виявляв особливої активності. Раніше вважалося, що мова йде про порожні акаунти або в крайньому випадку тих, які отримали ігри безкоштовним шляхом під час роздач/свят.

ігри на акаунті tor в цілому коштували йому при покупці не менше $200-300, а останній вхід в аккаунт датується 2020-м роком. Система підтримки клієнтів ubisoft розповіла геймеру, що шансів на відновлення доступу до ігор у нього вже немає: видалення проводиться раз і назавжди. Однак, оскільки випадок викликав суспільний резонанс і він зовсім не єдиний у своєму роді, в ubisoft обіцяють розібратися детальніше. Можливо, геймеру навіть повернуть частину грошей.джерело.