У варшаві відбувся розпродаж geforce rtx 3060 по 34 000 р – геймери стояли під будівлею всю ніч

9

Можна констатувати, що в четвертому кварталі 2021 року ціни на відеокарти так і не наблизилися до рекомендованих. Експерти наводять цілий ряд факторів, які стали причиною подібного явища. Це і триває напівпровідниковий криза і подорожчання кріптовалюти, і небажання магазинів скидати ціни, оскільки геймери вже від безвиході почали звикати до того, що за розваги доведеться платити майже 1000 доларів. Ми вже бачили, що деякі геймери відправляються на вторинний ринок, де можна знайти geforce gtx 1080 ti за відмінною ціною.

Якщо ви думали, що таке неподобство спостерігається тільки в росії, то нижче можна вивчити оновлений графік графічних чіпів, складений 3dcenter. Очевидно, що навіть у ситій європі геймерам доводиться платити майже в 2 рази дорожче за розваги. До речі, а що б ви сказали, якби вам запропонували прийти і купити geforce rtx 3060 за близькою до рекомендованої ціною? впевнені, що багато наших читачів штурмували б магазин, намагаючись отримати жалюгідну карту. Що ж, ми описуємо цілком реальну історію, яка кілька днів тому сталася в польщі.

9 жовтня магазин media expert, розташований у варшаві, влаштовував розпродаж відеокарт серії geforce rtx 3000 за близькими до рекомендованих цін. Нижче скріншот, на якому можна відстежити назви графічних чіпів, доступна кількість і ціни в місцевій валюті. Для того щоб зрозуміти, скільки це буде в доларах, просто діліть цифру на 4. Виходить, що geforce rtx 3060 можна було відхопити за 480 доларів (далеко від рекомендованих 329), geforce rtx 3060 ti за 600 доларів. Оскільки місцеві жителі знали про акції, що проходить заздалегідь, окремі покупці почали шикуватися в чергу ще з ранку 8 жовтня. До вечора 8 числа там вже було достатньо людей, а вранці, коли повинна була стартувати розпродаж, бажаючих виявилося в рази більше, ніж пропозицій. Повідомляється, що в той вечір температура наближалася до нуля градусів, а багато хто з тих, що прийшли були одягнені в осінній одяг. Хтось просто проходив повз, а інші вирішили стояти за мрією до останнього.

На руки видавали тільки одну відеокарту. Про постраждалих під час тисняви не повідомляється, але в поточних реаліях ми сумніваємося за безпеку того, хто вийшов з будівлі в останніх рядах перед тим, як відеокарти закінчилися. Представники магазину заявили, що не очікували такого напливу бажаючих взяти участь в акції. На жаль, вони не стали уточнювати, чи будуть проводитися подібні розпродажі в майбутньому.