У soulworker вийшло оновлення з новим рейдом “violent sun”, наборами і костюмами

11

Після перевидання для західної аудиторії mmorpg з анімешною стилістикою soulworker, розробник lion games продовжує випускати різні оновлення з подіями і новим контентом. На цей раз фанатам пропонується можливість пройти новий рейд під назвою violent sun.

Новий рейд гравці вже зараз можуть пройти як в соло, так і в команді до 4 осіб. Дії розгортатимуться на території сил rapid flame, де знаходиться один з найсильніших супротивників — бос флемма (flemma), який готовий кинути виклик гравцям з більш різноманітним набором навичок.

Також присутні обмеження для проходження нового рейду: рівень користувача не повинен бути нижче 72, а отримати доступ до “violent sun” можна тільки після прийняття квесту “‘crimson march iii”. Але і нагорода буде хороша: після повної зачистки, гравці отримають набір “phase 3 conquer box”, в якому може випасти одне з кращих ігрових споряджень: pale ashes або burning embers.

Крім нового рейду, розробники додали в гру ще кілька речей: костюми “followers of the vacuum” і набори “violent sun challenge” і “raid upgrade support”. Більш докладні деталі про нове оновлення і контенті бажаючі можуть прочитати на сторінці гри в steam.