У майбутньому операційна система android може отримати функцію клонування додатків

15

Схоже, в компанії google, нарешті, усвідомили, що функція клонування додатків вже давно наявна в багатьох фірмових оболонках різних oem виробників, повинна бути вбудована безпосередньо в операційну систему android.

Згідно з останніми даними, вона може з’явитися зовсім скоро, в майбутньому оновленні android 12 .

Про це повідомив в твіттері мішаал рахман, якому вдалося виявити в aosp коді android 12 згадки про новий профіль має назвою «клон».

I’ve been giving the android 12 cdd a *very* thorough read, and i just discovered something quite interesting.looks like android 12 quietly added a new profile type called “clone.” android seems to finally natively add app cloning support, without the weird work profile hack!

– mishaal rahman (@mishaalrahman) october 18, 2021

Нова функція дозволить нам створювати копії додатків, що особливо зручно тим, хто хоче мати можливість спілкуватися в мережі за допомогою месенджерів з декількох облікових записів одночасно. Або переглядати два документи в одному і тому ж додатку, розмістивши його клони пліч-о-пліч.

По суті, це можна зробити і зараз, налаштувавши на своєму android пристрої робочий профіль, але це не настільки проста процедура, щоб рекомендувати її для масового використання.

В даний час клонування додатків з використанням профілю «клон» не працює в android 12, але судячи з усього, дебют нової функції вже зовсім не за горами. Можливо, ми побачимо її в android 12.1 вже в кінці цього року.