У grasshopper в розробці знаходиться 5 ігор, а гоїті суду хотів би зробити гру по marvel

26

Раніше творець no more heroes гоїті суду (goichi suda) розповів про те, що студія grasshopper manufacture закінчила з серією екшенів про тревіса тачдауна. Журналісти ign japan запитали, чим він займеться тепер-як виявилося, він хотів би попрацювати з marvel.

«загалом, у нас вже є кілька продуктів, які знаходяться в розробці, — відповів суду, – і протягом наступних 10 років вийде три гри за оригінальною інтелектуальної власності. Так що ви безумовно можете розраховувати на безліч нових цікавих оригінальних [ігор] від [grasshopper manufacture]. У нас, звичайно ж, є й інші плани, і ми наполегливо працюємо над ними, щоб втілити їх у життя».

Він також уточнив, що в даний час в розробці знаходиться п’ять проектів.

Шаттерстар в «дэдпуле». Джерело: screenrant

Гоїті суду продовжив: «хоча я б теж хотів зробити що-небудь по marvel. Може бути, з шаттерстар в якості головного героя. Або з дэдпулом. Щось у стилі ігор [grasshopper manufacture]. Або про мого особистого улюбленця, ртуті. Було б круто, так? або, хм, може бути, веном теж підійде? я дійсно хочу одного разу спробувати свої сили в проекті по marvel”.

Минулого року один з керівників disney заявив про бажання компанії співпрацювати зі сторонніми розробниками для створення ігор по її інтелектуальної власності. Це включає в себе проекти про супергероїв коміксів marvel. Тому подібна гра від суди цілком вірогідна.