“у цю гру неможливо грати”: геймери бомблять ремастер diablo 2

18

Багато гравців продовжують скаржитися на diablo 2: resurrected. Особливо геймерів хвилюють черги при вході в гру. Багато хто вважає, що”платити 2 тисячі рублів (за стандартну версію ремастера), щоб потім стояти в черзі 30 хвилин – це справжній абсурд”. Ось і користувач reddit під ніком forestore простояв у черзі цілу годину, щоб потім відразу ж вилетіти з гри.

сьогоднішнє ранок для мене: зачекайте 1 годину в черзі, нарешті увійдіть в гру, використовуйте 1 заклинання і фарбуйтеся на робочий стіл, увійдіть знову, щоб наштовхнутися на ще більшу чергу, ніж раніше. В поточному стані ця гра гратися. Черга на вхід в гру-це настільки примітивна система в грі, яка дає збій кілька разів в кожній ігровій сесії.

Інші коментатори теж підключилися до обговорення і підтримали гравця:

зі мною це теж сталося! queue simulator (симулятор черги) – моя улюблена гра сьогодні.я граю на xbox x, зазвичай в черзі вранці (за часом східного узбережжя) займаю 140-180 місце і це забирає приблизно від півгодини до 40 хвилин. Як тільки я входжу, я навіть не хочу більше грати.

Багато хто продовжує повертати гроші за гру. Але тривале очікування-це далеко не всі проблеми, які доставляють неприємності гравцям. З моменту релізу багато хто встиг зіткнутися з впали серверами, високим пінгом, втратою прогресу і втратою персонажів. Навіть незважаючи на те, що blizzard намагається впоратися з багами і помилками, більшість проблем продовжує існувати і турбують гравців.