Турбостраницами зможуть скористатися і сторонні майданчики

19

Від автора: мобільна версія Яндекса отримає функціонал для прискорення доступу до ресурсів за рахунок відображення контенту без обов’язкового переходу за гіперпосиланням. У видачі сторінки, забезпечені функцією «Турбо», буду відзначені спеціальними іконками.

Представники Яндекса повідомили про запуск нового функціоналу для прискорення доступу мобільних користувачів до контенту ресурсів, індексовані в пошуковику. Для цього використовуватимуться «турбостраницы».

Щоб забезпечити високу швидкість завантаження, сайт повинен бути підключений до сервісу «Турбо». Яндекс здійснює кешування текстового та графічного контенту партнерських майданчиків. Під час запиту користувачем тієї чи іншої сторінки в режимі «Турбо» її структура формується з єдиного універсального шаблону. Після чого він заповнюється збереженим у хмарі Яндекса контентом.

За рахунок використання єдиної системи загального шаблону швидкість завантаження турбостраниц в кілька разів більше. До цього новий функціонал був доступний тільки партнерських сайтів. Тепер скористатися «Турбо» можуть і сторонні майданчики. Першою з них стала Вікіпедія.

Запуск партнерської програми відбудеться восени. Умови участі майданчиків та інші аспекти співробітництва будуть оприлюднені пізніше. Відомо, що партнерські сайти зможуть заробляти за рахунок показу банера під час переходів користувачів по посиланню. А також отримають пріоритет у видачі Яндекса.