Топ-менеджер lenovo: флагманський snapdragon 898 майже готовий до релізу — він отримає потужний gpu

21

Чен цзінь (chen jin), генеральний менеджер мобільного підрозділу lenovo в китаї, повідомив, що робота над флагманським чіпом наступного покоління qualcomm snapdragon 898 вийшла на фінішну пряму. Він також заявив, що ігровий смартфон lenovo gaming phone 3 pro буде заснований на цьому чіпі.

Gizchina.com

Цзінь розповів, що головною особливістю нового чіпсета стане істотно поліпшена графічна підсистема. Звичайно ж характеристики gpu майбутнього чіпа snapdragon 898 озвучені не були. Цзінь підтвердив, що новий чіп має маркування sm8450.

Він також сказав, що lenovo випустить смартфон на базі нового флагманського процесора qualcomm ще до кінця цього року. Цілком ймовірно, що lenovo стане першим виробником, який представить пристрій на базі нового чіпа. Нагадаємо, що першим у світі смартфоном на snapdragon 855 свого часу став апарат від lenovo. Та й в цілому китайські виробники часто першими освоюють новинки qualcomm.

Gizchina.com

За чутками snapdragon 898 буде набирати більше 1 мільйона балів в antutu. З попередніх витоків відомо, що чіп буде містити одне надпродуктивне ядро cortex-x2, три високопродуктивних ядра cortex-a710 і чотири енергоефективних cortex-a510. Очікується, що snapdragon 898 буде проводитися за нормами 4-нм техпроцесу samsung. Чіп, імовірно, дебютує в грудні.