Том холланд плакав під час фіналу зйомок «людини-павука: немає шляху додому»

21

Поява людини-павука в кіновсесвіту marvel стало справжньою подією, але є припущення, що незабаром том холланд може перестати грати доброзичливого сусіда – як би сумно ці не звучало.

Актор дав інтерв’ю entertainment weekly, в якому розповів про те, що зйомки тріквела проходили важко з емоційної точки зору, і він також розповів про одну сцену за участю емджей (зендея) і недом (джейкоб баталон). Коментарі холланда ви можете прочитати нижче:

Ми знімаємося разом вже протягом п’яти років, і у нас трьох прекрасні відносини. Ми весь час були поруч один з одним. Знімаючись разом у сцені, ми не знали, чи останній це раз, коли ми працюємо в такому форматі. Це було сердечно, але також захоплююче, оскільки ми переходимо до наступної глави в наших кар’єрах. Можливо, поділ цього моменту з ними був найкращим днем, який я коли-небудь мав на знімальному майданчику. Не думаю, що я коли-небудь так плакав.

Навряд чи хтось зараз може передбачити, як будуть розгортатися події фільму « 8 людина-павук: немає шляху додому ». Але одне можна сказати напевно: навряд чи це буде останній раз, коли том холланд грає титульного персонажа.

Одна з можливостей полягає в тому, що цитата холланда може служити натяком, що хтось із близьких людей пітера паркера може не вийти з фільму живим. Інший варіант-це те, що “немає шляху додому” може стати одночасно кінцем трилогії і продовжити шлях для нової трилогії, або навіть саги.

Відомо, що в контракті актора зазначено поява в якомусь кросовері-але точно так же ніхто не знає, чи буде це фільм рівня « месники » або довгоочікувана зустріч з веномом тома харді.