The invincible: команда starward industries запрошує всіх у подорож до зірок станіслава лема!

8

Студія starward industries, розробник очікуваногоретро-футуристичного трилера the invincible дляplaystation 5, xbox series x і pc, сьогодні запрошує всіх бажаючих інтерактивне міжгалактичне пригода на новій посадковій сторінці проекту. Активністьзв’язана зі столітнім ювілеєм великого польського письменника станіслава, який народився у вересні 1921 року у львові і написав «непереможний». Приєднуйтесь до подорожі внеизведанное.

Кожна зупинка корабля відзначатиме найважливіші досягнення людства в галузі вивчення космосу, а також міститиме відсилкик роботам станіслава лема. Це дозволить гравцям дізнаватися більше цікавої інформації з кожним клацанням і прокруткою коліщатка миші, поки віртуальний корабель продовжує подорож за межі системи до нових, раніше недоступних і ще незвіданих місць. Можливо, інші з них навіть заборонені для нас, людей.

Натхненна однойменною науково-фантастичною роботою популярногописателя станіслава лема, гра the invincible-етооднопользовательскій науково-фантастичний трилер в епоху футуризму. Гравці опиняться на поверхні віддаленої планети-iii, представленої в естетиці атомпанка. І нехай людство в світі гри вже здатне на далекі космічні подорожі, все обладнання тут залишається аналоговим. У етойвселенной цифрова революція ще не відбулася.

Щоб відзначити день народження станіслава лема і рік лема, командаstarward industries зараз присутній на фестивалі майбутнього bombamegabitowa в кракові, польща. Слідкуйте за міжгалактичною подорожжю корабля на посадковій сторінці the invincible посилці:.