Тест автономності нової ios 15.0.2 на різних iphone [відео]

25

Представники каналу iapplebytes на youtube вивчили вплив оновлення ios 15.0.2 на тривалість роботи різних гаджетів apple. Як виявилося, значних змін поточна ревізія не принесла.

Зовсім недавно apple випустила чергове оновлення програмного забезпечення для актуальних смартфонів серії iphone за номером ios 15.0.2. Якийсь час було незрозуміло, чи нова версія має вплив на енергоефективністьмобільних телефонів. Після масштабного тестування, проведеного командою iapplebytes, можна зробити простий висновок: ніяких позитивних змін не помічено.

Це означає, що час автономної роботи залишається без змін,а в деяких випадках показники навіть знизилися. Переконатися в цьому можна завдяки таблиці, де відзначено лінійне падіння часу роботи iphone se 2020 в результаті декількох останніх оновлень. У підсумку в порівнянні з ios 13.5 показник знизився на 12%.

У тесті брали участь наступні смартфони: iphone se, iphone6s, iphone 7, iphone 8, iphone xr, iphone 11, iphone se 2020 року і iphone 13.відомо, що до кінця жовтня вийде прошивка ios 15.1: очікується, що саме вона зможе поліпшити час автономної роботи смартфонів apple. Крім цього, з’явиться кілька функцій, включаючи shareplay, яка дозволяє слухати музику і дивитися відеоконтентс друзями через facetime.