Темна тема в google chrome-включаємо різними способами

15

Як тільки з’явилася темна тема в chrome – я відразу виставив її на всіх своїх пристроях. Навіщо вона потрібна і в чому її перевага? мені часто доводиться користуватися ноутбуком і телефоном в умовах слабкого освітлення або вночі. Так ось звичайна світла тема своєю яскравістю ріже погляд і буквально через півгодини такої роботи очі починають боліти. Тому для комфорту найпростіше зробити темний режим в хромі і інших додатках і працювати спокійно. До того ж від цього є ще один невеликий плюс — економія заряду акумулятора мобільного гаджета.

Як включити темний режим chrome в windows

У цій інструкції я покажу всі способи як можна змінити тему в популярному браузері зі світлою на темну, які я знаю. Вибирайте той, який буде вам зручніше і користуйтеся!

Спосіб 1. Темний режим через налаштування chrome

В адресному рядку браузера пишемо адресу:

chrome: / / flags / #enable-force-dark

Натискаємо на клавішу “enter”. Відкриється сторінка розширених параметрів браузера хром:

Тут нам треба для параметра “force dark mode for web contents «поставити значення»enabled”. Після чого перезапустити програму.

примітка: щоб повернути назад світлу тему, треба знову буде зайти на зазначену сторінку налаштувань і поставити значення «disabled».

Спосіб 2. Включаємо темну тему через ярлик програми

Знаходимо на робочому столі ярлик google chrome, натискаємо на ньому правою кнопкою, щоб з’явилося меню і вибираємо пункт «властивості». Відкриється ось таке вікно:

У рядку “об’єкт” треба в кінці рядка додати наступне:

—force-dark-mode

Після цього, треба буде натиснути на кнопку “ок”, щоб зберегти зміни. Система видасть попередження, що для цього потрібно мати дозвіл адміністратора — натискаємо на кнопку «продовжити». Після цього можна запускати браузер і дивитися результат.

примітка:

1. Якщо треба буде повернутися до світлої теми — знову відкрийте властивості ярлика, видаліть доданий параметр і перезавантажитеся.2. Якщо у вас немає ярлика браузера на робочому столі і ви запускаєте хром через меню пуск, то знайти цей ярлик можна так: натисніть клавіші win+r, щоб з’явилося вікно «виконати» і введіть там ось такий шлях:

%programdata%\microsoft\windows\start menu\programs

Відкриється вікно зі списком ярликів меню пуск, в якому треба знайти значок браузера і зробити з ним все те, про що я розповів вище.

Спосіб 3. Одноразовий запуск chrome в темному режимі

Якщо немає необхідності включати темну тему в хромі на постоянку, а потрібно це тільки один раз, то можна зробити так. Натисніть комбінацію клавіш win + r і введіть команду:

chrome.exe-force-dark-mode-enable-features=webuidarkmode

Після чого натисніть на кнопку “ок”.

Далі повинен запуститися браузер вже в темному режимі і він буде в ньому працювати до тих пір, поки ви не закриєте додаток.

Спосіб 4. Темна тема хром через параметри windows

У операційних систем windows 10 або windows 11 можна вибрати колірний режим додатків за замовчуванням-світлий або темний. Але! режим зміниться не тільки у google chrome, але і у інших програм, які цю фішку підтримують. Я дуже часто цим користуюся на робочому ноутбуці, коли доводиться працювати вночі.робиться це так:

Відкриваємо параметри windows і заходимо в розділ «персоналізація». Тут нам потрібен підрозділ “кольори”. Справа знаходимо пункт» виберіть режим програми за замовчуванням«, в якому спочатку галочка стоїть на варіанті»світлий”. Вибираємо варіант “темний” і відразу весь інтерфейс темніє:

Тепер у всіх програм, де тільки можливо, тема оформлення зміниться на темний. Дуже швидко і зручно виходить!

Як зробити темну тему chrome в android

Для того, щоб включити темну тему хром на своєму android-телефоні, потрібно в правому верхньому кутку програми клікнути по кнопці з трьома точками і таким чином відкрити головне меню браузера:

Далі відкриваємо розділ» налаштування « ⇒ » тема «і ставимо галочку на рядок»темна”. Після цього chrome перейде в темний режим. примітка : щоб повернути все як було – виконайте всі дії в зворотній послідовності.