Teamgroup представила модулі оперативної пам’яті t-force vulcan ddr5

22

Компанія teamgroup представила комплекти пам’яті t-force vulcan стандарту ddr5. Комплекти доступні в одномодульному або двомодульному варіантах з максимальними частотами до 5200 мгц і максимальною ємністю 64 гб (2x 32 гб). Радіатор новинки буде випущений в двох кольорах: вулканічний червоний або чорний з однаковою для обох варіантів друкованою платою чорного кольору.

На відміну від представлених раніше більш дорогих комплектів пам’яті t-force delta rgb ddr5 з частотою 5600 мгц, нові модулі не отримають rgb підсвічування і будуть перебувати на сходинку нижче.

Теплорозподільники з відмінним зовнішнім виглядом мають цільну конструкцію, що забезпечує більш високу теплопровідність і рівномірне розсіювання тепла. Teamgroup заявляє, що теплорозподільники були створені за допомогою складного процесу штампування і будуть відмінно справлятися зі своєю роллю. Цікаво, що в анонсі teamgroup не згадала про умови гарантії на комплекти t-force vulcan ddr5. Наприклад, компанія надає довічні гарантії на деякі зі своїх модулів пам’яті ddr4. Варто сказати, що teamgroup скоротила гарантію на t-force delta ddr5. За словами компанії, гарантія спочатку була встановлена на три роки, але буде коригуватися в залежності від поліпшення сировини або технологій.