Team group представила твердотільний накопичувач t-force cardea liquid ii-перший в світі ssd з повноцінною сжо

23

Компанія team group провела сьогодні онлайн-презентацію, в ході якої представила ряд нових продуктів. У їх числі виявилися портативні ssd t-force m200 portable, а також nvme-накопичувач cardea liquid ii у форм-факторі m. 2 з вбудованою системою рідинного охолодження.

Джерело зображень: teamgroup

Компанія team group продовжує експериментувати з рідинними системами охолодження для ssd у форм-факторі m. 2 і представила nvme-накопичувач t-force cardea liquid ii, оснащений повноцінною сжо. Якщо в першій версії t-force cardea liquid використовувався лише один герметичний водоблок з охолоджуючою рідиною, то новинка t-force cardea liquid ii оснащена повноцінною системою рідинного охолодження з водоблоку і алюмінієвого радіатора, охолоджуваного одним 120-мм вентилятором з rgb-підсвічуванням.

Який саме nvme-накопичувач використовується в представленій новинці виробник на жаль, не вказав. Але, мабуть, мова йде про самому передовому рішенні, оснащеному інтерфейсом pcie 4.0 x4 і забезпечує швидкість читання до 7400 мбайт/с. Використання сжо в свою чергу, найімовірніше, дозволить накопичувачу підтримувати максимальну продуктивність пристрою на більш тривалі проміжки часу, на що здатні далеко не всі накопичувачі формату m. 2.

Компанія зазначає, що сжо t-force cardea liquid ii як і раніше знаходиться на стадії розробки. Про те, коли новинка з’явиться у продажу, не повідомляється.

Що стосується зовнішніх накопичувачів t-force m200 portable, то вони будуть доступні в обсязі до 8 тбайт. Для підключення новинки використовують інтерфейс usb3.2 gen2x2 type-c (20 гбіт/с). Компанія заявляє для пристроїв показники швидкості і читання до 2000 мбайт/с.внутрішні тести показали, що пристрій здатний передавати файли об’ємом 10 гбайт всього за 20 секунд.

У накопичувачах серії t-force m200 використовується пасивна система охолодження, в складі якої застосовується матеріал графен. На жаль, будь-яких додаткових деталей про накопичувачі компанія не повідомила, але пообіцяла випустити їх до кінця поточного року.