Свіжий геймплей рольового екшену crimson desert демонструє реалістичні погодні ефекти

45

На каналі youtube під назвою guti89 з’явився короткий геймплейний ролик crimson desert-рольового екшену, який спочатку замислювався і проектувався як приквел до багатокористувацької гри black desert. З плином часу проект переріс у щось більше, тому розробники позиціонують його як пригодницький рольовий екшен з мережевими елементами.

У свіжому ролику нам демонструють систему модуляції погодних ефектів різних пір року. Тут є сніг, в якому можна протоптати глибоку колію: він уповільнює пересування героя, але зовсім не налипає на його одяг або броню. Судячи з усього, в грі буде досить реалістичний туман, розлітаються від вітру листя (вони тут ще збираються в купки), дощ, вітер і багато чого ще. Виглядає все дуже переконливо, навіть сперечатися не хочеться.

Crimson desert повинна була вийти до кінця поточного року, але влітку розробники перенесли реліз на невизначений термін. Автори мотивували перенесення бажанням як слід попрацювати над усіма основними аспектами crimson desert і перетворити його в проект світового рівня. Як – небудь потім перевіримо.