Студії розробки відеоігор, як повідомляється, наймають все більше віддалених співробітників

19

Після covid-19 світ ніколи не буде колишнім, спосіб взаємодії людей у світі зазнав великих змін. Ігрова індустрія не виняток, багато членів ігрового співтовариства померли через covid-19, ігрові конвенції були скасовані, а тайтли відкладені. Як би складно це не було, але можна серед цього знайти нові позитивні моменти. Розробники ігор почали переосмислювати способи роботи і найму, оскільки відкрилися можливості віддаленої роботи.

Директор resident evil 7 морімаса сато кілька місяців просто не знаходив собі місця, так як команда була буквально розпущена на якийсь час. Інші команди були змушені працювати віддалено, дати випуску ігор були перенесені і багато іншого. Однак людство швидко пристосовується і як виявилося, віддалена робота може бути не менш плідною при розробці ігор.

Багато розробників залишаються в одній команді протягом багатьох років, але часто буває так, що окремі люди працюють над різними іграми з різними компаніями за контрактами. Джордан лемос-письменник, який працював над такими іграми, як assassin’s creed odyssey і ghost of tsushima , але при цьому жив у трьох містах протягом п’яти років. Нещодавно лемосу вдалося отримати віддалену роботу над star wars: knights of the old republic remake з aspyr media inc., і все більше компаній розуміють, що саме такий варіант найму співробітників зараз найоптимальніший.

Лемос нещодавно поговорив з bloomberg про свою віддалену роботу і вважає, що в розробці ігор настала нова епоха. Лемос зазначає, що ігрові студії, які відмовляються дозволяти талантам працювати віддалено, будуть упускати висококваліфікованих фахівців. Ігровий світ – не єдине місце, де галузі адаптувалися.

Віддалена робота не тільки дозволяє збільшити кадровий резерв і базу співробітників, яка може мати велику гнучкість, але також може дати значну економію на розмірі офісів і грошей, необхідних для простої індивідуальної роботи на місці. Згідно зі статтею bloomberg, французька ігрова компанія dontnod entertainment запропонувала віддалену роботу всім своїм співробітникам, і 65% з них прийняли цю пропозицію. Генеральний директор оскар гілберт каже, що під час пандемії було випущено дві гри ( tell me why і twin mirror ), тому команда вважає, що в майбутньому зможе продовжити віддалену роботу.