Стань тестувальником і отримай ультрабук honor magicbook 15

20

Хочете безкоштовно отримати тонкий і легкий лептоп з актуальним процесором amd ryzen? візьміть участь у тестуванні honor magicbook 15 на 4pda.

Вимоги до учасників

 • аккаунт на 4pda, зареєстрований не пізніше 1 жовтня 2021 року.
 • вік від 18 років.
 • присутність в москві з 13 жовтня по 30 жовтня.
 • вміння грамотно викладати думки.
 • оформити заявку у відповідній темі форуму.
 • один учасник – одна заявка.

Як буде проходити тестування

 1. до полудня 13 жовтня (12:00 за московським часом) потрібно подати заявку і виконати тестове завдання на форумі. Журі обере 1 роботу, автор якої зможе взяти участь у тестуванні.
 2. якщо все буде виконано коректно, з вами зв’яжеться наш редактор і повідомить, коли приїжджати за ноутбуком.
 3. у редакції разом з апаратом ви отримаєте докладний тз.
 4. далі потрібно протестувати гаджет в двох сценаріях, орієнтуючись на редакційне завдання, і поділитися враженнями в текстовій формі.
 5. опублікувавши думку на 4pda, ви зможете залишити ультрабук собі.

Як подати заявку і виконати відбіркове завдання

Прийом заявок буде проходити до 13 жовтня (12:00). Виконайте завдання і опишіть результат в пості. Максимальний розмір тексту – 1000 знаків (з урахуванням пробілів).

Honor magicbook 15-універсальний ультрабук, який не тільки добре справляється з офісними завданнями, але також підходить для творчості, навчання і розваг.

Ми шукаємо різнобічну особистість — людину, яка використовує ноутбук для роботи і творчості. Можливо, вдень ви возитеся з документами, а ввечері складаєте музику. Або, наприклад, програмуєте на основній роботі, а потім записуєте ролики для свого блогу.

Відповідно, у відбірковому завданні просимо вас розповісти про ці два сценарії, розкривши наступні питання:

 1. як лептоп допомагає вам в професії, яким софтом користуєтеся і які параметри ноутбука особливо важливі для виконання цих робочих завдань?
 2. як ноутбук допомагає вам реалізовувати творчі плани, будь то написання музики, монтаж відео, редактура фото і так далі?

Відповісти потрібно на обидва питання. Переможцю під час тестування необхідно буде, крім іншого, детально описати і показати на фото згадані сценарії використання.

Приклад виконаного відбіркового завдання

 1. я працюю дизайнером інтер’єрів і багато часу проводжу в спеціалізованих програмах для відтворення креслень, проектів приміщень і всього такого. Мені часто доводиться виїжджати на місце до клієнтів. Для цього необхідний компактний, але потужний ноутбук, що дозволяє робити нотатки прямо в процесі спілкування. А потім вдома я можу спокійно обробити їх на тому ж пристрої.
 2. ще я захоплююся написанням музики і іноді виступаю в якості діджея на заходах. Ноутбук-невід’ємна частина мого хобі. Він служить мені і бібліотекою музики, і діджейським пультом, і інструментом для придумування власних композицій.

увага! залишаючи заявку, ви підтверджуєте готовність до участі в тестуванні. І гарантуєте, що будете в москві в зазначені дати, включаючи можливість зустрітися з командою 4pda за домовленістю. Крім того, ви погоджуєтеся на публікацію вашого фото і посилання на профіль в матеріалі. Заявки, в яких не виявиться будь-якого з перерахованих вимог до завдання, розглядатися не будуть.