Співробітники apple подали судові позови на компанію в національне управління з трудових відносин

28

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Так, і на сонці бувають плями, і поки одні вважають роботу в apple мрією, інші, які цю саму мрію змогли здійснити, вкрай незадоволені своїм становищем і подають скарги у відповідні інстанції.

Реклама

Звичайно, про повсюдне явище мови не йде, і на сьогоднішньому порядку денному поки всього лише дві скарги, подані 26.08 і 01.09 поточного року у форматі судових позовів до нацуправління, що регулює трудові відносини в сша (nlrb). Претензії обумовлені невдоволенням співробітників прозорістю оплати праці та безпекою на виробництві.

фото: bloomberg

Вересневим позивачем виявилася інженер компанії шер скарлетт, яка звинувачує «яблучну» корпорацію в порушенні трудових відносин. Згідно з поданим позовом, зачіпаються національні аспекти трудової діяльності найбільшого it-виробника.

Другий позов, поданий тижнем раніше, був складений ешлі джовік, яка нібито піддалася репресивному впливу з боку керівництва компанії на тлі її побоювань з приводу безпеки в apple. Вона ж подала відповідні скарги ще в кілька інстанцій, що займаються питаннями трудової зайнятості та охорони здоров’я на виробництві.

Варто відзначити, що це далеко не перші претензії на адресу apple, яка раніше мала досить непогану репутацію. У свою чергу представники компанії заявили про те, що завжди згодні розглядати кожен окремий випадок, а також готові до діалогу для забезпечення і підтримки максимально прозорих і комфортних умов праці для всіх співробітників без винятку.