Sony alpha 7 iv: повнокадрова бездзеркалка із записом відео 4k/60fps

34

Компанія sony розширила асортимент фірмових камер моделлю alpha 7 iv. Особливостями новинки на базі процесора bionz xr стали розширені можливості автофокусування, роздільна здатність сенсора 33 мегапікселя, функція зйомки кінематографічного відео, а також режим стрімінгу для віддаленого спілкування.

Камера має 759 точок фазового автофокусу, що покривають 94% кадру, і більш швидку одиночну автофокусування af-s. Функція працює навіть при слабкому освітленні (- 4ev). Новинка оснащена повнокадровим cmos-датчиком зображення exmor r зі зворотним засвіченням — він забезпечує широкий діапазон світлочутливості з максимальними значеннями iso 50 — 204 800.

Sony alpha 7 iv має 15-рівневий динамічний діапазон, а функція creative look дозволяє користувачам легко налаштовувати колірні ефекти фотографій або відео. Максимальна швидкість безперервної зйомки становить до 10 кадрів в секунду. На додаток до підтримки відстеження очей людини, функція live eye focus також дозволяє в реальному часі відстежувати очі птахів і тварин під час фото – і відеозйомки.

Новинка також успадкувала деякі функції кінокамер sony-наприклад, режим s-cinetone, який популярний серед творців фільмів. Камера підтримує запис відео [email protected] fps в режимі super 35 мм і [email protected] fps в повнокадровому режимі з використанням передискретизації 7k, а також 10-бітну глибину кольору і вибірку 4: 2: 2, внутрішньокадрове кодування xavc s-i і формат кодування xavc hs з подвійним стисненням.

Модель також має вбудований механізм 5-осьової стабілізації (5,5 рівнів) і oled-видошукач з роздільною здатністю 3,68 мп. Завдяки оптимізованій конструкції користувачі, за запевненням бренду, можуть безперервно записувати 4k-відео (60 fps, 10 біт 4: 2: 2) протягом більше години, не побоюючись перегріву пристрою. Для збереження контенту використовуються карти cfexpress type a з високою швидкістю читання і запису.

«з запуском alpha 7 iii ми поставили планку того, що користувачі чекають від повнокадрової камери. Тепер прийшов час підняти цю планку ще вище. Модель alpha 7 iv поєднує в собі найкращі цифрові технології ѕопудля створення приголомшливих знімків і відео. А це означає, що користувачі зможуть надрукувати саме те, що вони хочуть, незалежно від ситуації», — зазначає андрій курганов, керівник відділу маркетингу фото – і відеотехніки sony в росії і країнах снд.

Разом з камерою компанія також представила нові спалахи: hvl-f60rm2 (провідне число 60, покриття діапазона20-200 мм) і hvl-f46rm (провідне число 46, 24-105 мм). Вони позиціонуються як рішення для просунутих користувачів і професіоналів, що знімають на камери sony alpha, включаючи alpha7 iv.

Обидві моделі, відповідно до специфікацій, відмінно справляються з серійною зйомкою. Hvl-f60rm2забезпечує до 200 спрацьовувань на швидкості 10 к / с, а hvl-f46rm-60 спрацьовувань. При іспользованіічетирех ni-mh акумуляторів з hvl-f60rm2 можна зробити 240 знімків з інтервалом перезарядкивспишки 1,7 с, а з hvl-f46rm -320 знімків з інтервалом 2 секунди.

Параметри спалаху можна налаштовувати безпосередньо з меню сумісної камери, а управління аксесуаром взаємодіє з функцією виявлення осіб в камері. Крім того, користувачам новинок доступна автоматична корекція балансу білого на підставі інформації про температуру від спалаху.

Дата початку продажів і вартість новинок будуть оголошені виробником пізніше.