Смартфони з процесором mediatek dimensity 2000 на борту почнуть з’являтися у продажу на початку 2022 року

52

Ми вже чули про те, що один з провідних у світі виробників чіпів для мобільних пристроїв, компанія mediatek працює над своїм новим процесором флагманського рівня dimensity 2000 .

А тепер в мережі з’явилися відомості про те, коли нам варто чекати перші смартфони на його базі. Як повідомляють китайські джерела, дебют процесора відбудеться в кінці нинішнього 2021 року, а перші пристрої з dimensity 2000 на борту почнуть надходити на ринок на початку 2022 року.

Очікується, що ціна смартфонів з цим чіпом буде стартувати з позначки лежить в межах 460 доларів сша. З чуток, процесор вже доступний виробникам мобільних пристроїв і перші інженерні зразки вже тестуються провідними компаніями.

Згідно з наявними на сьогоднішній день відомостями mediatek dimensity 2000 буде проводиться з використанням 4-нанометрової технології tsmc/samsung і матиме архітектуру arm v9. Очікується помітне збільшення продуктивності, а також більш низьке споживання енергії. Є чутки, що dimensity 2000 буде не гірше чіпа snapdragon 898.

схожі матеріали: