Серветки для дисплеїв apple за 1990 рублів виявилися в дефіциті — час очікування замовлення виросло майже до двох місяців

19

Бажаючим придбати фірмову серветку apple, призначену для протирання дисплеїв фірмових смартфонів iphone, планшетів ipad і комп’ютерів imac, macbook та інших пристроїв, варто було поквапитися. Новинка користується такою популярністю, що компанія вже збільшила терміни доставки замовлень в кілька разів.

Новинка стала доступна для замовлення відразу після презентації в минулий понеділок, 18 жовтня. На той момент час доставки в російській і американській версіях інтернет-магазину apple становило 1-2 тижні, що є цілком нормальним терміном для тільки що вийшли пристроїв.

Тепер же, як в росії, так і сша час очікування серветок збільшилася до 6-8 тижнів. Якщо ввести московський або довільний російський індекс, найпізніше час доставки буде вказано приблизно в кінці грудня, найраніше — в першій декаді грудня. У будь-якому випадку ті, хто не встиг придбати близьким продукт apple на прийдешні свята, ще зможуть встигнути до нового року.

Фрагмент тканини вартістю 1990 рублів (у сша — 19,99 доларів) являє собою «серветку з м’якого неабразивного матеріалу», яка «швидко і якісно очистить будь-який дисплей apple, в тому числі зі скла з нанотекстурою». Примітно, що в магазині вказана сумісність серветки з електронікою apple і, наприклад, старі iphone і ipad в цей перелік не потрапили.