Samsung не може відвоювати у xiaomi лідерство на індійському ринку смартфонів

17

Хоча компанія samsung зберегла лідируючі позиції на глобальному ринку смартфонів в третьому кварталі поточного року, ситуація в деяких регіонах залишається кардинально іншою. В індії xiaomi лідирувала на ринку в другому кварталі поточного року, в третьому збереглася аналогічна тенденція.

Sammobile.com

За даними експертів компанії canalys, число проданих в країні смартфонів впало в порівнянні з минулим роком на 5 %, при цьому обсяги продажів все ж вище, ніж у другому кварталі. Можна очікувати, що в четвертій чверті року інтерес до електроніки знову підвищиться з настанням святкового сезону.

За останніми даними, xiaomi (разом з суббрендами poco і redmi) продовжує домінувати в індії, займаючи 24% ринку смартфонів — продано більше 11,2 мільйона примірників. Samsung знаходиться на другому місці з 19 % (продано 9,1 млн смартфонів). На частку vivo і realme припадає 17% і 16% відповідно.

Canalys

Відрив samsung від останніх компаній занадто незначний, щоб керівництво південнокорейського виробника могло не турбуватися про можливу конкуренцію — компанія може здати позиції в будь-який з наступних кварталів. Хоча samsung вдалося дещо скоротити розрив між своїми показниками і результатами xiaomi, їй залишається ще чимало зробити для того, щоб повернути лідируючі позиції, які вона втратила в регіоні відносно недавно.

Примітно, що в інших регіонах samsung також поступається першість xiaomi. За підсумками другого кварталу компанії займали аналогічні позиції в рейтингу продавців смартфонів в росії. Тепер ситуація може і посилитися через заборону продавати в росії більше 50 моделей samsung у зв’язку з патентним спором навколо samsung pay, хоча поки що рішення суду не вступило в силу.