Розширена версія підписки nintendo switch online з іграми nintendo 64 і sega обійдеться в 3999 рублів

24

Видавець і розробник nintendo в своєму офіційному мікроблозі представив оглядовий трейлер розширеного членства nintendo switch online. У ролику, крім іншого, розкрили ціну нової версії підписки.

Джерело зображення: nintendo

Нагадаємо, розширена версія nintendo switch online включає всі переваги базового плану (доступ до мультиплеєра, класика nes і snes, хмарні збереження і так далі), а також вибрані ігри nintendo 64 і sega (16-бітної епохи).

Як стало відомо, до складу нового тарифу увійде доповнення happy home paradise до animal crossing: new horizons, яке вийде 5 листопада. В цей же день аддон буде доступний передплатникам розширеної nintendo switch online.

Що стосується цін, то річна підписка на розширений тариф nintendo switch online (плани на місяць і три місяці не передбачені) складе 3999 рублів для однієї людини і 6299 рублів для сімейного членства.

Запуск розширеної підписки nintendo switch online відбудеться 26 жовтня поточного року. На старті нового плану будуть доступні дев’ять ігор nintendo 64 і майже півтора десятка (14) проектів sega.