Розробники pharaoh: a new era розповіли про створення саундтреку і оголосили запис на закрите тестування

35

Видавництво dotemu і розробники з французької студії triskell interactive в новому відео розповіли про відтворення саундтреку для ремейку містобудівної стратегії pharaoh, анонсованого в 2020 році.

Джерело зображення: dotemu

За словами луї годара (louis godart) — композитора pharaoh: a new era (так називається осучаснена версія), — команда постаралася з повагою поставитися до культури єгипту і навіть зверталася за допомогою до історичних консультантів.

Саундтрек pharaoh: a new era включатиме відтворені треки з гри, доповнені використанням традиційних східних інструментів. До проекту також залучили композитора оригінальної pharaoh кита зиццу (keith zizza).

В pharaoh: a new era обіцяють перероблену графіку з підтримкою 4k, поліпшені механіки і інтерфейс, а також контент з доповнення cleopatra: queen of the nile і більше 100 годин ігрового процесу.

Реліз pharaoh: a new era тепер очікується в 2022 році на пк (steam, gog). Розробники також оголосили запис на закриту “перед-альфу”, яка пройде в steam. Подати заявку можна через спеціальну форму.