Розробники book of travels розкрили нову дату запуску раннього доступу і розповіли про найближчі плани

21

Незалежна студія might and delight (shelter) в спеціальній публікації на сайті сервісу цифрової дистрибуції steam анонсувала нову дату запуску раннього доступу своєї «крихітної мережевої рольової гри» book of travels.

Джерело зображення: might and delight

Нагадаємо, вихід передрелізної версії book of travels очікувався ще в жовтні 2020 року. Потім запуск перенесли спочатку на другий квартал 2021 — го, потім — на 9 серпня, потім — на 30 серпня і, нарешті, – на невизначений термін.

Як стало відомо, нова затримка надто тривалою не буде: book of travels вступить в ранній доступ steam вже 11 жовтня. Повноцінний запуск відбудеться не раніше, ніж через два роки.

Версія book of travels на старті раннього доступу отримає підзаголовок chapter zero («нульова глава»). Перший місяць після запуску розробники проведуть, вбираючи відгуки гравців і збираючи побажання.

Book of travels пропонує відправитися в спокійне пригода в дусі старих класичних ігор, пробратися в глибини намальованого світу і розвідати його секрети. При цьому конкретної фінальної мети в проекті немає.