Розкрито назву сиквела call of duty: modern warfare

15

Протягом більшої частини минулого місяця були повідомлення про те, що call of duty 2022 року стане продовженням call of duty: modern warfare 2019 року.

Хоча продовження здавалося очевидним з огляду на успіх першої частини, було розумно припустити, що activision могли назвати майбутнє продовження якось інакше, щоб відрізнити перезапуск серії modern warfare від оригіналу. Однак, якщо вірити недавньому звіту, назва наступної гри modern warfare буде знайомим.

За словами тома хендерсона, call of duty в 2022 році буде носити назву call of duty: modern warfare ii . Видавець вирішив використовувати римські цифри в підзаголовку, а не цифру «2».

I can confirm that the 2022 title is called “call of duty: modern warfare ii”and the art work looks fucking amazing.

– tom henderson (@_tom_henderson_) october 9, 2021

Сам хендерсон зазначає, що ця назва може в підсумку не стати фінальним, тим більше що до релізу проекту ще більше року. Тим не менш, схоже, це назва, яку співробітники activision зараз планують використовувати.

Минулого тижня студія infinity ward оголосила, що розширюється, відкриваючи новий офіс в остіні, штат техас. Судячи з усього, нова команда працює над сиквелом modern warfare .