Роскомнадзор заявив, що не обмежує доступ до google docs і telegram

26

Роскомнадзор прокоментував інформацію про блокування сервісів google docs і telegram. За словами відомства, продукти знаходяться у вільному доступі. Про це пише тасс з посиланням на прес-службу регулятора.

Джерело: the bell

«зазначені зарубіжні інтернет-сервіси доступні на території рф. Питання щодо недоступності зарубіжних ресурсів рекомендуємо адресувати їх власникам”, – заявив представник роскомнагляду.

Днем раніше експерти telegram-каналу globalcheck заявили, що кілька російських операторів почали обмежувати доступ до google docs. Крім цього, користувачі поскаржилися на проблеми з доступом до веб-версії сервісу і збої в роботі блог-платформи telegraph (telegram).

9 вересня змі заявили про тестування роскомнадзором обладнання тспу (технічних засобів протидії загрозам) для блокування публічних dns-серверів google і cloudflare. Останні використовуються для підвищення швидкості відгуку веб-ресурсів, а також поліпшення безпеки і конфіденційності користувачів. Через це безліч росіян тимчасово втратили доступ до мережі.