Російських дітей захистить нова система фільтрації трафіку

16

Від автора: Уряд захистить російських дітей від згубного впливу Мережі з допомогою спеціалізованої системи фільтрації трафіку. Планується, що реалізація проекту закінчиться до 2020 р.

У підписаному прем’єр-міністром документі, в якому описується реалізації «Цифрової економіки», йдеться про створення всеросійської платформи для фільтрації вхідного трафіку. З її допомогою уряд сподівається знизити негативний вплив інтернету на підростаюче покоління.

Планується, що проектна документація нового сервісу буде розроблена до початку наступного року. А його запуск відбудеться через кілька років.

Проти реалізації проекту виступають представники ЛБІ («Ліга безпечного інтернету»). В організації вважають, що подібна система повинна надавати дітям доступ тільки до «білого» списку ресурсів. Для цього «фільтр» потрібно встановлювати в освітніх установах або глобально (всередині Рунета). При цьому змінювати параметри доступу дорослі користувачі зможуть у налаштуваннях особистого кабінету на сайті інтернет-провайдера.