Роберт дауні-молодший міг зіграти доктора дума у фільмі marvel

33

Життя до кінематографічної всесвіту marvel була зовсім іншою. Дивно озирнутися назад і подивитися, як далеко просунувся жанр супергеройського кіно. Такі фільми, як “люди ікс” і «людина-павук ” , допомогли створити основу mcu.

Звичайно, все, що побудовано на цьому фундаменті, не змогло так розростися, якби перший «залізна людина» в 2008 році не домігся успіху. Це дійсно було пов’язано з культовим героєм; тоні старк був ключем до успіху, набагато більшого, ніж будь-хто міг уявити в той час.

Важко уявити роберта дауні-молодшого ким-небудь, крім старка. Актор майже всього себе приділив кіновсесвіту marvel, зрідка знімаючись в інших проектах, серед яких “шерлок холмс” – його найбільший фільм не образі супергероя.

Мало хто знав, що до того, як дауні-молодшого запросили зіграти в «залізній людині», він міг зіграти ще одного персонажа marvel – доктора дума.

Книга the story of marvel studios: the making of the marvel cinematic universe нещодавно з’явилася у продажу і містить сотні сторінок нової інформації про створення mcu.

У міру того, як книга розповідає про кастинг роберта дауні-молодшого на роль тоні старка, цікаву інформацію розкрив режисер «залізної людини» джон фавро. За його словами, «marvel вже зустрічалися з [робертом дауні-молодшим] до того, як я думаю, щоб зіграти доктора дума».

Швидше за все, це була «фантастична четвірка» 2005 року. Коли marvel studios не могли використовувати цих персонажів; fox повністю контролювали їх.

Mcu представить доктора дума в якийсь момент в найближчі кілька років. З появою фантастичної четвірки, поява знаменитого лиходія-лише питання часу.