Режисер ” венома 2 “енді серкіс:” людина-павук одного разу зустрінеться з веномом “

13

На даний момент ці всесвіти ще офіційно не перетиналися, але режисер” венома 2 ” енді серкіс вважає, що зіткнення світів – лише питання часу. Серкіс заявив, що” веном 2 ” буде самостійним фільмом, не беручи до уваги кінематографічний всесвіт marvel. Однак серкіс сказав, що зустріч людини-павука і венома відбудеться коли-небудь в майбутньому. В інтерв’ю для ign режисер обговорив цю можливість, і це безумовно принесло більше надії фанатам.

це питання у всіх на устах. Вони хочуть знати, чи зустрінеться веном з людиною-павуком, але особисто я вважаю, що цього ніколи не станеться. Я жартую, звичайно, це станеться! послухайте, все залежить від того, коли ви хочете цього домогтися, а також від того, який апетит. Якщо люди хочуть більше історій про венома, то якщо відразу перейти до людини-павука, можна упустити стільки чудових персонажів суперлиходіїв. Так що, в певному сенсі, поспішивши з цим, ви, можливо, закриєте двері. Є й інші персонажі, такі як токсин, і всі інші симбіоти, які можуть з’явитися раніше.

Фанати можуть бути спокійні, знаючи, що ці двоє одного разу зустрінуться, але всіх цікавить питання: “коли?”. “веном 2”, судячи з усього, отримав позитивні відгуки на недавньому закритому показі в лондоні, так що в майбутньому можлива поява нових сиквелів. Крім того, режисер назвав ім’я токсину (який є ще одним симбіотом, як і карнаж), так що історія венома може бути безмежною.

Так само веном може стрибати туди-сюди між сольними фільмами і фільмами mcu. Приєднання венома до mcu не означає, що його сольні фільми повинні припинитися. Наприклад, фанати вже не раз бачили, як сольні фільми інших героїв тривали, незважаючи на їх появу в “месниках”. Людина-мураха і оса, людина-павук, залізна людина, капітан америка, тор, капітан марвел і вандавіжн – все це проекти, які з’явилися після фільму “месники”, тому веном не повинен відрізнятися від них, незважаючи на те, що він “лиходій”.