Revolt 3-новий корпус міні – формату від hyte

16

Виробник hyte (відгалуження відомого бренду ibuypower) випустив свій новий продукт-корпус revolt 3 формату mini-itx.

Раніше новинка була анонсована на виставці інноваційних технологій ces 2021; вона призначена як для робітників, так і для ігрових пк.

Місткість корпусу становить 18,4 літра. Revolt 3 займає мало місця і економить простір в кімнаті або на робочому столі без шкоди для місткості всіх необхідних компонентів.

Його розміри становлять 253 x 178 x 409 мм

Новинка підтримує більшість відеокарт серії rtx 30, слот для установки розташований вертикально за передньою панеллю.

Внутрішня компоновка дозволяє встановити в корпус графічний процесор без перехідного кабелю; монтажний кронштейн на шарнірах для радіатора підтримує установку сжо типу «все в одному» розміром до 280 мм.

Всі зовнішні панелі revolt 3 – знімні: це забезпечує повний доступ до компонентів для їх перевірки, зміни або оптимізації.

Для транспортування у верхню панель вбудована алюмінієва ручка, яка висувається легким натисканням. Також є тримачі для аксесуарів – вони висуваються з бічних панелей, допомагають упорядкувати зовнішні кабелі і звільнити місце на столі.

Новинка має цікавий сітчастий дизайн – з більш дрібною сіткою на бічних панелях і більшою – на передній. Панелі доступні в чорному і білому кольорах. Також можна замовити корпус з встановленим блоком живлення 700 вт 80 plus gold sfx-l і попередньо прокладеними кабелями.

Для клієнтів, які бажають придбати готову систему, виробник пропонує дві варіації: revolt 3 i7bg і revolt 3 i9bg.

Вони оснащені процесорами intel core останнього покоління, графічними процесорами geforce rtx 3080/3090, материнською платою z590, 16 гб і 32 гб оперативної пам’яті відповідно і іншими компонентами.

Ціни:

Revolt 3 і його варіації повинні надійти в продаж цієї осені.

З повагою, андрій андрєєв.