Respawn радить навіть не сподіватися на випуск нової titanfall

20

Незважаючи на те, що respawn entertainment періодично заперечує факти роботи над новою частиною серії titanfall, в світі ще існує досить оптимістів, які вважають, що розробники з нами грають, насправді потай від усіх корпя над продовженням своєї франшизи про пілотів хутра. Насправді, звичайно ж, у respawn є інші, більш вигідні і пріоритетні справи, про що днями нагадав координатор студії зі зв’язків з громадськістю джейсон гарза.

У своєму подкасті гарза, відповідаючи на питання одного з передплатників, що цікавиться долею серії titanfall, пояснив, що» не варто покладати надій”: у виробництві в respawn не знаходиться нічого, що пов’язано з titanfall. Компанія працює над багатьма новими проектами, але жоден з них не пов’язаний з titanfall.

Звичайно, ховати франшизу titanfall поки не варто, оскільки в перспективі пріоритети студії можуть змінитися. Зараз же їй необхідно розробити сиквел star wars jedi fallen order, а також випустити загадкову гру в новій франшизі. А там, дивись, і вивільниться час для роботи над серією, що забезпечила respawn популярність і успіх.