Рейтинг кращих конструкторів сайтів

7-19-2018


Ні для нікого не секрет, що на сьогоднішній день створення сайту — це не такий вже і складний процес, якщо скористатися послугами конструкторів сайтів. Їх краса в тому, що можна без будь-яких знань створення сайтів, створити свій проект, використовуючи інтуїтивно зрозумілу і гарну панель управління конструктора. Всього таких систем, з допомогою яких можна створити свій майданчик дуже багато. Практично всі вони мають безкоштовні варіанти створення сайтів, що дає можливість не просто створити свій особистий блог або сайт, а потренуватися зробити повноцінний і якісний проект. Тому хочу вам запропонувати кращий конструкторы сайтов
Вашій увазі пропонується перелік і рейтинг кращих в рунеті конструкторів сайтів:
1. uCoz
Цей конструктор відомий практично всім тим, хто створює сайти, тому що саме на цьому інструменті вчилися створювати свої проекти більше половини веб-майстрів рунета. Даний конструктор дуже інтуїтивний, має величезну кількість функцій і також є велика кількість тем оформлення і можливостей створення сайту.

2. Wix
Цей інструмент дуже зручний і просунутий. Дуже красива панель управління і величезний вибір різних варіацій створення сайту. Дуже легкий у використанні і не змушує творця працювати з кодами, сайт повністю створюється візуально, а система автоматично змінює кодування сайту. Головним мінусом даного конструктора є як раз таки те, що немає доступу до кодів, що не дозволяє розміщувати на сайті рекламу і різні посилання, тому такий конструктор не підійде для створення проекту для заробітку, зате ідеально піде для створення сайту організації або якійсь компанії. Про те, як створити сайт на конструкторі Wix, читайте у відповідній статті.

3. uKit
Цей проект запущений тією ж компанією, що і запустила Юкоз, однак цей конструктор більш зручний і красивий. З його допомогою можна налаштувати сайт візуально так, як тільки побажає веб-майстер. Представлено величезну кількість можливостей, які надаються абсолютно безкоштовно. Головною відмінністю uKit від Юкоз є те, що uKit , як і Вікс закриває доступ до кодів і представляє тільки візуальну роботу з сайтом. Детальніше про конструктора uKit можна прочитати в спеціальному огляді.

4. SetUP
Це комерційний проект, який дозволить безкоштовно створити хороший сайт, за допомогою якого можна не тільки уявити власну організацію, а і ще створити відмінний проект для заробітку в інтернеті, тому що даний конструктор дозволяє не просто візуально настроювати сайт, а ще працювати з кодом. На моєму сайті ви можете знайти огляд і інструкцію по створенню сайту в конструкторі SetUP.