Редактор сайту bilibili випадково розкрив швидкість core i9 – 12900k в 3dmark-плюс 38% до ryzen 9 5950x

30

Кілька днів тому відбувся анонс нової відеокарти radeon rx 6600. Обговорювати її продуктивність немає сенсу, адже в даному випадку amd била точно в ціль. Новинка приблизно ідентична geforce rtx 3060 в іграх, але значно поступається їй в майнінг. Поступається так сильно, що намагатися добувати з її допомогою ефір досить дивно. Вчора ми бачили невелике тестування, яке демонструє розчаровуючі показники radeon rx 6600 як фермерський інструмент. Очевидно, що 27 mh / s для відеокарти, яка в продажу доступна за 60 000 рублів і дорожче, це справжній провал.

Але повернемося до ігор. Справа в тому, що amd розсилає відеокарти заздалегідь, щоб представники великих сайтів могли опублікувати огляд в день релізу. Так ось, редактор ресурсу bilibili отримав свою відеокарту і зробив на неї огляд. Спочатку підступу ніхто не помітив, ось тільки хлопець використовував в якості каменю новий процесор core i9-12900k. Швидше за все, це вже не інженерна версія, а значить результати максимально близькі до тих, що ми побачимо в реальності. Нижче можна вивчити кілька скріншотів, на яких знаходяться обидві новинки.

Ясно, що уривчасті дані можуть розповісти про реальну продуктивність тільки самим просунутим користувачам. Нижче можна вивчити порівняльну таблицю, де представлені результати 16-ядерного ryzen 9 5950x разом з відеокартою radeon rx 6600. Як бачите, відмінності по продуктивності самого процесора колосальні і досягають 38%, а ось користь від цього вельми сумнівна. Виходить, що висока продуктивність як би є, але її немає. Що б це могло означати? деякі наші читачі можуть сказати, що core i9 – 12900k створений для роботи з більш дорогими відеокартами. Можливо, але ми очікували більшого приросту балів в 3dmark на новому камені.

До речі, сам тестер використовував материнську плату, що працює на оперативній пам’яті ddr4. Це означає, що при отриманні доступу до озу наступного покоління розрив по процесорної частини може збільшитися. Будемо сподіватися, що в реальних задачах потужність core i9-12900k виявиться помітна, а в іграх він зможе залишити свого конкурента далеко позаду. Не можна також не згадати, що автор тесту може зіткнутися з цілим рядом неприємностей, адже він підписував контракт про нерозголошення. Ясно, що витік стався ненавмисно. Хлопець просто переплутав систему, але інтернет не прощає таких помилок, а інформація вже розійшлася по мережі.