Realme наростила продажі 5g-смартфонів більш ніж на 800 % — це абсолютний рекорд

36

За даними дослідницької компанії counterpoint, в третьому кварталі року, що минає realme став найбільш швидкозростаючим брендом на ринку 5g-смартфонів — поставки моделей нового покоління виросли на 831% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Джерело зображення: realme

Практично одночасно з публікацією доповіді представники realme опублікували постер, в якому вказується на це досягнення. Йдеться тільки про смартфони на операційній системі android, продажі apple iphone будь-яких поколінь в статистиці не враховуються.

Згідно з даними, опублікованими counterpoint, продажі майже всіх провідних китайських брендів смартфонів в третьому кварталі виросли більш, ніж на 100% в річному численні: oppo — на 165 %, vivo — на 147 %, xiaomi — на 134 %. “підвела” honor – тут зростання склало тільки 11 %. Поставки 5g-смартфонів південнокорейської samsung зросли на 70 %. В середньому в третьому кварталі в світі стали продавати на 121% більше смартфонів з підтримкою 5g.

Джерело: counterpoint

Раніше повідомлялося, що realme розвинула активну діяльність з просування своїх 5g-смартфонів у всьому світі, пропонуючи суттєві знижки на моделі різних цінових сегментів. 4 січня відбудеться конференція, присвячена релізу нової флагманської серії-realme gt 2 та інших нових смартфонів.