Razer представила свої перші сжо, вентилятори і блоки живлення для ігрових комп’ютерів-все з rgb-підсвічуванням

32

Сьогодні razer розширила своє портфоліо комплектуючих для пк, випустивши систему рідинного охолодження, корпусні вентилятори, а також блок живлення з рейтингом 80 plus platinum. Всі пристрої оснащені настроюється rgb-підсвічуванням, що і слід було очікувати від продукції razer.

Theverge.com

Razer hanbo являє собою універсальну систему рідинного охолодження, створену в партнерстві з одним з найбільших виробників сжо компанією asetek. За словами razer, система hanbo розроблена для відведення максимальної кількості тепла і безшумної роботи. Razer повідомила, що новинка буде доступна у версіях з 240-і 360-мм радіаторами, проте не розкрила їх вартість. Пристрій вийде на ринок в листопаді.

Theverge.com

Вентилятори kunai продовжують модельний ряд продуктів razer для охолодження настільних пк. У них використовуються гідродинамічні підшипники, що забезпечують довговічність і безшумну роботу. Kunai будуть доступні в розмірах 120 і 140 мм. Передня і задня частини 120-мм вентилятора будуть прикрашені rgb-кільцями з 18 адресованих світлодіодів. 140-мм модель отримає по 22 світлодіода в кожному з кілець. Вентиляторами kunai можна буде керувати за допомогою пз razer synapse, яке дозволяє розганяти 120-мм вентилятор до 2200 об/хв, а 140-мм — до 1600 об / хв. Але які саме-не уточнюється.

Razer також випустила контролер вентиляторів з широтно-імпульсним модулятором (шім). Він підтримує підключення до восьми kunai і повністю інтегрується з synapse. Razer доповнила корпус контролера магнітом, щоб його можна було легко закріпити на будь-якому сталевому корпусі пк. Вартість контролера становить $49,99. Ціни на вентилятори kunai стартують з $44,99. Обидві новинки доступні для замовлення з сьогоднішнього дня.

Theverge.com

Ще однією новинкою від razer став блок живлення katana з рейтингом 80 plus platinum. Цей блок живлення atx є повністю модульним і доповнений вентилятором з традиційною для razer rgb-підсвічуванням, повністю сумісною з razer chroma. Пристрій доступний у версіях з потужністю від 750 до 1200 вт. Для користувачів, які вимагають від своєї системи екстремальної продуктивності доступна версія блоку живлення класу 80 plus titanium потужністю 1600 вт. Razer заявляє, що використовує для своїх блоків живлення тільки кращі комплектуючі, включаючи японські конденсатори, здатні функціонувати при температурі до 105 градусів цельсія. Razer ще не оголосила ціни на блоки живлення, але повідомила, що вони вийдуть на ринок на початку 2022 року.