“прощай, старий друг”: фанати gta закликали геймерів купувати класичні версії старих ігор до того, як rockstar їх видалить

16

На минулому тижні rockstar анонсувала випуск збірки ремастерів grand theft auto 3 , vice city і san andreas . Але без ложки дьогтю не обійшлося, оскільки студія оголосила, що вже наступного тижня видалить класичні версії gta iii, gta: vice city і gta: san andreas з усіх цифрових магазинів на консолях і пк, замінивши їх на поліпшені версії.

Малоймовірно, що rockstar в найближчій перспективі відмовиться від свого плану, тому за справу взялися фанати. За допомогою майданчика steam вони намагаються закликати гравців придбати оригінальні версії тайтлів, перш ніж вони позбудуться такої можливості – можливо, назавжди.

“переконайтеся, що ваша дупа володіє трилогією, перш ніж її випиляти з steam”, – написав користувач під ніком pink diamond в одному з оглядів gta 3.

” купіть цю версію, перш ніж її приберуть на наступному тижні,” – попередив користувач grunklebran в огляді vice city.

“купуйте оригінал, поки його не видалили”, – порадив користувач park в огляді san andreas.

Деякі фанати використовували огляди steam, щоб попрощатися. Один з гравців san andreas, який провів у грі 2780 годин, написав наступне :

“повинен сказати, що беручи до уваги весь той час, вкладений в спідрани, моддінг тощо, це найкраща гра з серії gta, в яку я коли-небудь грав. Вона дуже багато для мене значить завдяки відмінному сюжету, прекрасному світу і безлічі різних занять”.

Користувач steam з ніком dime теж не залишився осторонь в огляді на gta 3:

“прощай, старий друг. Rockstar видалить тебе з steam, щоб збірник definitive edition зміг заробити для них грошей. Дякую за спогади… “

В анонсі rockstar говориться, що реліз gta: the trilogy-the definitive edition відбудеться до кінця цього року на playstation 5 , xbox series xis , playstation 4 , xbox one , nintendo switch і pc (за допомогою rockstar games launcher). Майданчик steam окремо не згадується, тому цілком можливо, що класична трилогія може зникнути з платформи valve безповоротно.