Промокоди в brawl stars на безкоштовні геми [робочі] жовтень 2021

49

Бравл старс є безкоштовною грою і для участі в матчах не вимагає разової покупки або придбання місячної підписки. Однак, як і в більшості free-to-play ігор, розробники пропонують отримати безліч косметичних предметів і скінів, які можна придбати за внутрішньоігрову валюту.

Валюта називається геми і в основному купується за реальні гроші , але періодично в інтернеті з’являються нові промокодом , що дозволяють отримати їх безкоштовно . Нижче ви дізнаєтеся список актуальних кодів, а також як і куди саме їх вводити в грі.

🔥 корисна інформація по темі: 🔥

  • як створити самий везучий аккаунт в brawl stars
  • актуальні коди автора і навіщо вони потрібні
  • як безкоштовно вибити леона?
  • всі фішки і лайфхаки як вибити легу в бравл старс 🔝
  • який хроматичний бравл кращий в brawl stars?

Промокод в бравл старс?

Про існування промокодом знають практично всі користувачі інтернету. Вони являють собою набір певних цифр і букв. При введенні їх в спеціальну зону в грі або сервісі користувач отримує нагороду.

Зазвичай розробники додають подібного роду акції для просування свого продукту або в якості заохочення особливо уважних і прудких гравців. Автори brawl stars не виняток і теж намагаються порадувати своїх фанатів приємними подарунками .

Якщо не виходить активувати, то спробуйте змінити країну через vpn на сша/канаду/великобританію.

Якщо граєте недавно, то ще не пізно спробувати створити везучий аккаунт в бравл старс (для цього існують певні алгоритми і «танці з бубном». А якщо не знаєте як активувати промокодом браво старс.

Промокоди з вичерпаним терміном давності

Тут зберігаються вже не робочі варіанти

Куди вводити промокодом на геми

Для введення перерахованих вище актуальних промокодом на brawl stars є окрема кнопка. Давайте розберемося, де саме вона знаходиться:

  1. запускаємо гру і опиняємося в головному меню бравл старс . Тут нас цікавить пункт “магазин ” в лівому блоці. Найчастіше там же дарують невеликий щоденний подарунок.
  2. тут свайпаем вправо до пункту « код автора ». Мало хто геймери знають, але дана функція призначена і для введення промокодом .
  3. залишилося ввести один з представлених вище наборів символів в порожнє поле і отримати заповітні геми . Більш докладно про функцію “код автора ” ми рекомендуємо прочитати в нашій окремій статті.

Рекомендуємо додати дану сторінку в закладки і періодично перевіряти її на наявність оновлень. Ми стежимо за виходом робочих промокодом для brawl stars і періодично поповнюємо наш список актуальною інформацією. Розкажіть в коментарях, на яку кількість гемів ви б хотіли подарунок, а також на що саме ви б його витратили.