Популярні моделі bmw залишилися без сенсорного екрану через дефіцит компонентів

21

Мережеві джерела повідомляють про те, що концерн bmw змушений позбавити свої автомобілі сенсорного дисплея в складі бортового інформаційно-розважального комплексу. Причина-глобальний дефіцит електронних компонентів, з яким зіткнулися не тільки автовиробники, а й інші it-компанії по всьому світу.

Джерело зображень: bmw

Відомо, що без сенсорного екрану залишаться багато популярних моделей. Це bmw 3 series, bmw 4 series (coupe, convertible і gran coupe), bmw x5, bmw x6, bmw x7 і bmw z4.

Таке рішення дозволить bmw зберегти колишні обсяги виробництва зазначених автомобілів. Для власників відсутність сенсорного дисплея означає, що їм доведеться взаємодіяти з бортовою мультимедійною системою виключно за допомогою контролера idrive. Вартість автомобілів без сенсорного екрану буде нижче на $500 в порівнянні з повністю укомплектованими версіями.

Повідомляється також, що перераховані моделі, позбавлені сенсорного управління, залишаться і ще без однієї корисної функції. Йдеться про помічника backup assistant, який дозволяє машині виїхати заднім ходом з паркувального місця по тій же траєкторії, по якій вона заїхала.