Платиновий втечу: unmetal

21

секрет #10 — на початку п’ятого рівня, у ворожому таборі, вивидіть барак зліва. Він недоступний, але в нього можна потрапити еслиобойти. Зробіть це, потім розбийте верхню двоярусну ліжко, під нею схованка з серцем.

секрет #11 — це чи не найважливіший тайник в грі, в немскрыт бронежилет! знаходиться це добро в будці на стоянці бмп, на південь від сердантского барака на п’ятому рівні. Розбийте стіну і розбийте.

секрет #12 — у другій кімнаті шостого рівня, коли побачітеінженерів з циркулярною пилкою в підлозі, біжіть вправо і за ракету,там розбивайте праві верхні ящики зі зброєю. Під ними схованка сподсумками і магазинами.

секрет #13 — під час плавання на підводному човні ви опинитеся в формі літери н з небезпечною гарматою і мінами. Разбейтепреграды, а потім і стіну в правому верху. Вона помітно понівечена. За нею причаїлося серце.

секрет #14 — на початку сьомого рівня біжіть наліво і вгору,опинитеся на локації з двома ліхтарними стовпами. Тут відразу двасекрета. Цей знаходиться в правому верхньому куті, розбийте коричневий колір. Під ним люк з серцем і ніштяками.

секрет #15 — цей тайник розташувався посередині між двостовпів, розбийте кулаком стіну, а після ящики в лівому верхньому кутку. Під ними спуск вниз, за підсумками і дрібницею.

секрет #16 8>—>- на восьмому рівні в правій частині, де надовторого охоронця замінити манекеном, розбийте північне дерево. Не переживайте, воно поза увагою камери, а нагородоюстане сердечко.

секрет #17 — отримавши емі-гранати, біжіть наліво. У першій кімнаті з камерами після сидіння з туалетом, пробравшись повз первоговсевідящего ока забіжите за північне дерево,і потикайтеся там вгору. Відкриється захована за кронами двері, а за нею і сердечко.

секрет #18 — у правій частині першого поверху комплексу «омега»,на дев’ятому рівні, є чотири резервуари, що стоять в рядок.розбийте третій, під ним тайник і пакет з кров’ю (восстанавліваетвсе здоров’я).

секрет #19 — останній осмислений тайник в грі, знаходиться на даху комплексу «омега». Перекотіться під водонапірною вежею ірозбийте кондиціонер, під ним сходи вниз і підсумок для цього.

секрет #20 — не несе практичної цінності. Знаходиться спочатку катакомб на підвальному рівні комплексу «омега». Надовначале побігти наліво і розбити першу решітку. Внутрисюрприз.

Туалети в unmetal пропустити дуже складно, лише один знаходиться трохи в стороні від основного маршруту. Він на другому рівні, коли виконаєте пліт і зможете пройтися направо. Там, піднявшись наверх, побачите в правій частині сходи. Пробирайтеся до неї, піднімайтеся і вибивайте двері. Так у всехтуалетах!

Легко пропустити можливість заробити досвід всього на двох рівнях.на першому рівні, коли джессі скаже про кількість охоронців наекрані, треба вибрати 2. Далі, в третьому рівня на поверсі сінфракраснимі сканерами, треба в порожній кімнаті вибрати варіант охр(grd в англійській версії). В іншому ж все очевидно: нейтралізуйте ворогів нелетальним чином і не потрапляючи їм наглазу.

Деяких ворогів неможливо так усунути, і досвід вони не дають (онне вважається в статистику як упущений). Наприклад, сплячий охраннікв першому рівні (коли гравець зайшовши в будівлю повинен вибрати, спітбоєць або помітив його). Або свита одного з босів. Словом, досить очевидні ситуації.

Пам’ятайте головне: виникнення”?”над головою ворога допускається«”!» — ні.