PHP пошук в тексті допоможе в нелегкій праці редакторів

19

Від автора: іноді забудеш яке-небудь слово під час розмови, а потім мучишся, що сказав не всі і не повністю. Начебто, багато що залишилося «за кадром». От якщо можна було б створити якусь програмну «напоминалку». Але тоді нам потрібно реалізувати PHP пошук в тексті, щоб згадати забуте.

Навіщо щось шукати?

Шукати в тексті доводиться при реалізації різних програмних рішень, пов’язаних з валідацією змісту публікацій. Це потрібно, якщо потрібно перевірити правильність заповнення полів форми, анкет та інших документів.

Інший поширений випадок, коли потрібно здійснити пошук тексту в файлі PHP, пов’язаний з створенням різних парсерів. Наприклад, всі програми перевірки унікальності контенту у тому чи іншою мірою використовують внутритекстовый пошук для знаходження копій і плагіату.

Також подібний функціонал може знадобитися редакторам. Найчастіше редактурі сайтів доводиться перевіряти, чи всі ключові слова використав копірайтер.

Допоможемо редактурі!

В чому сіль! Є у мене один знайомий редактор. Він мучиться, коли автори скидають йому багато статей. З-за цього редактор просиджує дні і ночі, перевіряючи в них наявність ключових запитів. Давайте (програмним шляхом) допоможе йому вершити свою нелегку працю. Для цього ми напишемо спеціальну функцію:

«;
}
else
{
$a=$a+1;
echo «$a ключевіков немає в тексті».»
«;
}
}
}
?>

Коротко поясню, як тут відбувається пошук слів у тексті PHP. Функція приймає в якості параметрів текст і перелік ключів (масив). Переборка тексту відбувається за допомогою циклу foreach. Для пошуку елемента масиву (ключа) застосовуємо вбудовану функцію strops(). Відразу зазначу, що вона є регистрозависимой і при відсутності збігів повертає false. На цьому і побудована робота перевірки if else

Також всередині циклу оголошена змінна a, яка є маркером для фіксування того, який елемент масиву по рахунку знайдений в тексті, а який ні. Тепер перевіримо працездатність створеної функції. Викличемо її і передамо функції вхідні значення:

PHP пошук в тексті допоможе в нелегкій праці редакторів

Приблизно таким же чином можна реалізувати PHP пошук символу.

Шукаємо гіперпосилання!

Посилання є важливою складовою будь-якої веб-сторінки. Їх якість може впливати на результати ранжування. Присутність посилань може розцінюватися пошуковими системами як спам…. Загалом, здійснювати аналіз розмітки на присутність тега потрібно. Не будемо перераховувати всі випадки.

Найчастіше в Мережі можна наткнутися на варіант реалізації, в якому для парсингу HTML коду використовуються регулярні вирази. Але це не завжди прийнятно і з ними багато мороки. Щоб здійснити пошук PHP посилань у тексті, я пропоную використовувати можливості об’єктного представлення документа. Приклад:

Іноді забудеш яке-небудь слово під час розмови, а потім тебе переслідує відчуття того, що сказав не всі і не повністю. Начебто, багато що залишилося «за кадром».

Second link’;
$dom = new DOMDocument;
$dom->loadHTML($html);
$razmetka = $dom->getElementsByTagName(«a»);
foreach ($razmetka as $cod) {
echo $cod->nodeValue.» «;
echo $cod->getAttribute(‘href’).»
«;
echo «
«;
}
?>

PHP пошук в тексті допоможе в нелегкій праці редакторів

Ну, а для пошуку дати в тексті PHP – регулярні вирази якраз і знадобляться. Але це ми залишимо на наступний раз. Інакше з такими обсягами «поглинається» інформації можна забути і своє ім’я, і прізвище. До речі, ви часом не пам’ятаєте, як мене звуть? PHP пошук в тексті допоможе в нелегкій праці редакторів .