Перший геймплей демейка bloodborne для пк-поки що без кооперативу

25

Як завжди, для перенесення використовується движок unreal engine.

Чутки про долю bloodborne лихоманять ігрове співтовариство. Зараз ми чекаємо пришестя трьох версій: сиквела, ремастера і версії для пк. Можливо, останні дві стануть однією-sony явно полюбилася тактика випуску оригінальних ігор на пк в якості рекламної кампанії. God of war і horizon zero dawn дійсно стали хітами на персональних комп’ютерах.

Але поки sony зберігає мовчання щодо найважливішого з ексклюзивів playstation, фанати не сидять склавши руки. Хтось намагається втиснути його в dark souls 3, інші працюють над окремою грою. Наприклад, мододельніца b0tster з початку 2021 року розробляє демейк в стилі ps1.

bloodborne psx розробляється на unreal engine. Мета розробки-стилізація гри під проекти початку століття. Виходить чудово. Коли як оригінальна bloodborne вражала візуальної складової, то» погіршена ” версія відкриває абсолютно нові грані проекту, перетворюючись в ідеальну гру дитинства з зовсім іншою атмосферою.

У новітньому геймплейному трейлері b0tster показала перші 10 хвилин гри, основні механіки, кастомізацію персонажа і дала натяк на реалізацію локального кооперативу в якості додаткової опції при створенні персонажа.