Перші оцінки back 4 blood

15

Запуск back 4 blood майже не за горами, і відгуки про новий кооперативному зомбі-шутері від майстрів жанру поступово починають з’являтися. Поки що все виглядає багатообіцяючим для тих з вас, хто терпляче чекав, коли нарешті з’явиться наступник left 4 dead.

Багато хто очікував, що back 4 blood поверне хвилювання і напругу серії l4d з сучасними поліпшеннями, і, схоже, turtle rock studios змогла повторити формулу. Як видно по набігаючим враженням, в грі закладена його основна механіка шутера, а картковий ігровий процес вносить необхідну еволюцію в усталену формулу кооперативної гри. А оскільки back 4 blood – це лайв-сервіс, ті з вас, кому вона подобається, можуть розраховувати на досвід, який стане важливою частиною вашого соціального життя.

Ось перші оцінки західних критиків:

  • thegamer— 4.5/5
  • gamepur— 4.5/5
  • pc invasion— 4/5
  • xboxera— 3.5/5
  • screen rant— 3.5/5
  • vgc— 3/5

На даний момент back 4 blood коливається близько 76 на metacritic і 79 на opencritic, що досить солідно. Тим не менш, поки не так багато відгуків, тому ви можете побачити, що це число коливається в інших напрямках.

Духовне відродження l4d від turtle rock пов’язане з деякими проблемами. Кілька видань відзначили проблеми з балансом, повторювану структуру місій, погане управління консоллю і погано підключений кроссплатформенний мультиплеер. Імовірно, з часом turtle rock зможе вирішити ці проблеми і підняти back 4 blood на один крок ближче до досконалості.

Ранні гравці також скаржилися на соло-систему розвитку гри, і студія вже відповіла. Так що, якщо ви плануєте випробувати back 4 blood в складі загону з однієї людини, можливо, краще дочекатися поліпшень в наступних патчах.