Oneplus 10 pro показали на реалістичному відео

27

Незабаром очікується офіційна презентація oneplus 10 pro. Раніше смартфон вже був показаний на рендерах від надійного інсайдера, а тепер дизайнер вакар хан створив відео, що демонструє майбутній флагман у всій красі і з усіх боків.

У ролику смартфон показаний в чотирьох кольорах: чорному,фіолетовому, сріблястому і зеленому. Втім, це виняткове виденіедизайнера: немає гарантій, що гаджет буде доступний в таких варіантах. Особливістю відео стала прихильність до дрібних деталей. Всеінформаційні витоку, відомі на даний момент, ретельноотображени і враховані.

Після перегляду ролика можна набагато легчепредставіть смартфон в реальному житті, ніж переглядаючи нерухомі зображення. За наявною інформацією, пристрій оснастять 6,7-дюймовим amoled-дисплеєм з роздільною здатністю 2к і частотою оновлення 120 гц. Фронтальну камеру на 32мп розмістять в передньому кутку, а екран нового смартфона будетзагнут з боків.

Основна камера включатиме три датчики 50, 48 і 8 мп з можливістю триразового оптичного зуму. Очікуєтьсяпідтримка 80-ватної дротової і 50-ватної бездротової зарядки. З чуток, ціна oneplus 10 pro буде стартувати від $1069. Офіційна презентація відбудеться на початку січня.