Новий трейлер, деталі і геймплей tales of luminaria

19

Bandai namco представила велике відео, в якому було багато нової інформації про майбутню мобільну гру tales of luminaria .

Ми дізнаємося, що світ luminaria розділений на дві фракції: федерація та імперія. Вони борються за контроль над сутностями, званими початковими звірами, які дають енергію.

Федерація живе в гармонії з початковими звірами, в той час як імперія просто використовує їх як джерело енергії.

Персонажі також діляться на союзників з федерацією, імперією і незалежних авантюристів.

На старті гри буде 21 оригінальний головний герой. Кожен з них складається з восьми епізодів, і вони створені шуном саекі, якого ви, можливо, знаєте по shokugeki no soma (food wars). Серед письменників bandai namco найняла популярного новеліста аой секіна.

Щоб відкрити історії цих персонажів, не потрібно мікротранзакцій. У відео ми отримуємо уявлення деяких з них. Більше буде демонструватися раз на день протягом наступних кількох тижнів.

Персонажі, що належать до федерації, є лицарями в навчанні, в той час як імперські персонажі є частиною армії. Вони старші, тому їхні історії мають більш зрілу точку зору. Авантюристи походять з обох фракцій, але стали незалежними і мають свої власні цілі.

Ми отримуємо презентацію лео фуркада, селії арв’є та хьюго симона.

Ми також побачимо геймплейне відео, що показує як кат-сцени, так і битви, в основному за участю трьох персонажів, згаданих вище (з першої глави лео). Гра буде повністю озвучена і забезпечена англійська озвучка.

Новий контент буде виходити раз на тиждень, і ми також зможемо поглянути на новий трейлер.

Bandai namco працює з kamikaze douga над створенням аніме під назвою tales of luminaria: the fateful crossroads. Ми також бачимо проблиск цього.

І останнє, але не менш важливе: попередня реєстрація відкрита прямо зараз. Більш детальна інформація буде представлена на tokyo game show.