Нові фотографії зі знімального майданчика “індіани джонса 5”

19

Нові фотографії зі знімального майданчика фільму “індіана джонс 5” в твіттері дозволяють побачити акторів харрісона форда, фібі уоллер-бридж і антоніо бандераса в дії. Форд повернувся на знімальний майданчик після травми плеча, отриманої влітку. В даний час зйомки проходять в італії.

Майбутній фільм-це перша поява всіма улюбленого археолога у виконанні форда на великому екрані після фільму 2008 року “індіана джонс і королівство кришталевого черепа”. Оригінальна трилогія – “у пошуках втраченого ковчега”, “храм долі” і “останній хрестовий похід” – була випущена в 80-х роках.

Однак чекати виходу нового фільму на великий екран доведеться довго – дата виходу фільму нещодавно була перенесена з 29 липня 2022 року на 30 червня 2023 року, що стало частиною великої зміни в графіку релізів disney.

Подробиці сюжету поки тримаються в секреті (хоча ходять чутки про подорожі в часі), але ми знаємо, що джеймс менголд зайняв режисерське крісло. Стівен спілберг як і раніше виступає в якості продюсера і, як повідомляється, буде брати найактивнішу участь в роботі над фільмом. Джон вільямс, композитор культової теми франшизи, також повернеться. Мадс міккельсен, томас кречманн, бойд холбрук, шонетт рене вілсон і тобі джонс також будуть зніматися в нерозкритих ролях.