Nobody saves the world-розробник розповідає про можливість об’єднувати здібності різних форм

10

Автор платформера guacamelee, розробник drinkbox studios, в наступному році планує випустити нову барвисту екшен-rpg з елементами рогалика і видом зверху nobody saves the world, де гравцям пропонується взяти на себе роль протагоніста “nobody”, який здатний приймати різноманітні форми з унікальними здібностями.

Однією з “фішок” майбутньої гри є можливість об’єднати здібності з різних форм. Більш детально про це розповість провідний дизайнер drinkbox, іен кемпбелл, в новому відео від ign, представленим нижче.

Для прикладу була взята форма “ченця”, яка може похвалитися великою кількістю здоров’я і відразливими, оглушаючими атаками, хоча шкоди у них замалий. Таким чином, взявши здатність “зомбайт”, гравець може її використовувати на своїх ворогів, перетворюючи їх в зомбі, які будуть допомагати знищувати супротивників. Після цього про слабкі атаки ” ченця “можна забути, адже у нього є особиста армія повсталих підлеглих, яких також можна посилити іншою здатністю” пактом крові”, роблячи їх більш живучими і швидкими.

В кінці відео розробник показав ще кілька різноманітних форм з невластивими їм здібностями, і показав кілька фрагментів геймплея в кооперативі з іншим гравцем.

Реліз nobody saves the world відбудеться на початку 2022 року на пк, xbox one і xbox series x / s. Гра в день виходу також буде доступна в сервісі xbox game pass.