Нелінійний платформер little nemo and the nightmare fiends прибуде на switch

33

Студії pie for breakfast studios і pxlpl зібрали на kickstarter необхідну сумудля розробки нелінійного платформера little nemo and thenightmare fiends, у зв’язку з чим гра вийде на nintendo switch ірс. Вихід гри запланований в 2022 році.

Little nemo and the nightmare fiends — це двомірний нелінійнийплатформер з 4 іграбельними персонажами, між якими ігрокімогут вільно перемикатися. Унікальні здібності каждогоперсонажа допомагають гравцям досліджувати величезний мультяшний світ, атакже вони можуть бути об’єднані в одну комбінацію! у ігрепредставлені візуальний стиль, натхненний новаторським коміксом» маленький немо: пригоди в країні снів «(»little nemo inslumberland”) 1905 року, намальована вручну анімація і величезна кількість сюрреалістичних істот і персонажів!

Гра нагадує shantae або demon’s crest з додаванням littlesamson. З спальні немо гравці потрапляють у світ снів: вас чекають ліси,палаци, нічне небо, крижані печери і спотворений будинок розваг.використовуючи унікальні здібності персонажів, гравці розкривають таємниці кожного сну, щоб набрати силу і перемогти нічних демонів раз і назавжди.