Названий головний виробник зарядних пристроїв у світі

50

Авторитетна дослідницька фірма euromonitor internationalопублікувала статистику роздрібних продажів зарядних пристроїв. Вона розповіла, яка компанія стала лідером на цьому досить конкурентному ринку.

Згідно зі звітом, лідером стала компанія anker. Вона володіє титулом “бестселер номер один” на аmazon з 2012 року, а також посіла друге місце за обсягами продажів в сша, поступившись тільки аpple. Вяпонії у anker друга позиція в категорії побутової електроніки, а в китаеапкег nano стала іноземною компанією з найбільшою часткою зарядних пристроїв, розміщених на tmall і jd.com.

Anker була заснована 10 років тому. Основним еедостіженіям вважається технологія poweriq, яка може миттєвоідентіфіціровать пристрій користувача для забезпечення максимально безпечної зарядки. Технологію активно застосовують в різних зарядних пристроях і пауербанках компанії. У 2015 році anker розробила вдосконалену версію своїх зарядних кабелів, здатних витримати 5000 вигинів. Однією з останніх розробок компанії стали gan-зарядки на основі нітриду галію, що перевершують кремнієві по енергоефективності.