Названі найбільш розчаровують релізи комп’ютерних ігор 2021 року

23

Портал dsogaming опублікував рейтинг найбільш розчаровуючих релізів 2021, який був дійсно дивним роком для комп’ютерних ігор. Ми стали свідками кількох сумнівних релізів для пк, що володіють рядом проблем: від мінімальних налаштувань графіки до дійсно неприємних пригальмовувань. За словами авторів статті, в список вони вирішили включити тільки ігри класу triple-a.

the medium

Гра the medium, розроблена bloober team, використовує unreal engine 4 і страждає від серйозних проблем з продуктивністю. На момент релізу у хоррора були проблеми з використанням графічного процесора, які команді вдалося вирішити. Тим не менш, в хоррорі є безліч неоптимізованих сцен, а її графіка навіть близько не відповідає тому, що ви очікуєте побачити від некстген-гри.

far cry 6

Far cry 6-це гра, яка використовує движок dunia engine і страждає від усіх типових проблем, які зачіпали всі попередні частини франшизи. Тут є серйозні пригальмовування при проходженні, а самі текстури не так вже сильно відрізняються від тих, які можна знайти в інших іграх, що вимагають набагато менше vram. Ефекти трасування променів теж не порадували і мало впливають на якість картинки.

crysis 2 remastered / crysis 3 remastered

Ремастери crysis 2 і crysis 3 стали великим розчаруванням, особливо для тих, хто вже грав в оригінальні версії для пк. Хоча crysis 2 remastered виглядає краще, ніж оригінальна гра, в ній є кілька дійсно неоптимізованих сцен. У них частота кадрів знижується до смішного рівня, при цьому на екрані нічого не відбувається. Крім того, в грі спостерігаються серйозні проблеми з заїканням. Crysis 3 remastered виглядає точно так само, як і оригінальна гра. Єдиними суттєвими доповненнями є включення dlss і ефекти трасування променів.

halo infinite

Гра страждає від анімації з частотою 30 кадрів в секунду, пригальмовувань і проблем з відеокартами старого покоління. Сцени також стикаються з заїканнями (навіть при дуже високій частоті кадрів) і є ефект тремтіння екрану, який змушує все тремтіти при запуску (на щастя, його можна відключити).

final fantasy 7 remake intergrade

Причина, по якій автори включили сюди ff7r, полягає не в її продуктивності. Вона насправді відмінна на широкому діапазоні конфігурацій пк. Однак загальна якість пк-версії була жахливою. Square enix не включила ніяких налаштувань графіки, заблокувала ini-файли гри і включила drs за замовчуванням, не надавши ніякого способу відключити його. Крім того, square enix встановила занадто високий цінник для пк-версії, і на думку dsogaming, це непростимо.

battlefield 2042

Шутер став одним з найгірших ігрових релізів 2021 року. Він вийшов у дуже розбитому стані і був навіть гіршим, ніж cyberpunk 2077. Battlefield 2042 страждала від проблем з продуктивністю, мережевих проблем, проблем з геймплеєм… І від усіх інших неприємностей.

grand theft auto the trilogy-the definitive edition

Багато гравців зраділи, коли в мережі з’явилася інформація про те, що gta iii, vice city і san andreas обзаведуться поліпшеною версією. Однак, коли вийшла ця трилогія, почалося справжнє пекло. Було очевидно, що вона знаходиться в незакінченому вигляді, і до сих пір існує безліч проблем з усіма трьома іграми.